בס"ד English
You can use Browser Translate to view in your own language
דף הבית
מקום קבורתו של רבי מאיר בעה"נ
הסטוריה של הישיבה
אלקא דמאיר ענני - נוסח תפילה
פעילות המוסדות
גדולי הדורות על "אור תורה"
בקשות לברכה
תמונות מהמקום
דרכי הגעה
פרטי קשר
אנו מברכים את משתמשי האתר. האתר מספר מידע אודות פעילות מוסדות "אור תורה" על קבר רבי מאיר בעל הנס זיע"א. כמו כן, מאפשר האתר לבצע בקשות ותרומות. תרומות ישירות באמצעות האתר נעשות במערכת מאובטחת tranZit המאושרת ע"י חברות האשראי ומגנה על פרטי התשלום של המבקש.
אבטחת מידע אישי ומידע הקשור לביצוע תשלום
האתר מבצע מספר פעולות לאבטחת המידע הרגיש הנמסר בו ועובר בו מטעם משתמשיו השונים.
המידע הרגיש המועבר באתר מאובטח בטכנולוגיית Firewall וטכנולוגיית SSL ברמת 128 סיביות, המהווה סטנדרט אבטחה לפעולות אי-קומרס. באמצעות טכנולוגיה זו נתוניך מוצפנים ונמנעת אפשרות זיהוי המסר המועבר. כדי לדעת שאתה נמצא בדף מאובטח, וודא שכתובת האתר המוצגת בבראוזר שלך מכילה: https ולא: http . כתובת זו מוצגת רק בדפים בהם מבוצע שימוש בטכנולוגית SSL . בנוסף לכך הנך משתמש באתר בנתוני כניסה אישיים המגדילים את אבטחתך האישית. גם בעת פעולת ביצוע רכישה באתר, מספר כרטיס האשראי שלך לא יוצג במלואו בפתקית האישור שתוצג בפניך ואף לא בפתקית האישור שתישלח אליך לכתובת האי מייל שסיפקת. לאמיתו של דבר הננו ממליצים לך לוודא סוג פעילות זה בכל האתרים בהם אתה עושה שימוש תוך מתן פרטים רגישים אודותיך.
האתר מתוכנן לקבל הזמנות רק ממחשבים בהם מוגדר בראוזר לצורך חיבור ל- SSL ברמת אבטחה גבוהה שאנו מספקים. אנו עושים כמיטב יכולתנו ליצור פעילות אבטחה באתר. אעפי"כ, אתה מודע לעובדה שאין אפשרות ליצור אבטחה ברמה של 100% .
הנך מוזמן להיכנס לאתר מידי פעם לבחון שינויים ועדכונים במדיניות פרטיות ואבטחת נתונים של האתר.
פרטיות
בקשות המתקבלות באתר מועברות ישירות לאנשי הישיבה האמונים על ביצוע תפילות המבקשים. נתוני המבקשים אינם נשמרים באתר ואינם מועברים לאף גורם אחר.
אבטחת שימוש ילדים באתר
האתר אינו מאפשר במודע לילדים להירשם לאתר ומגדיר בתקנות האתר איסור על שימוש באתר שלא למטרתו המוצהרת המיועדת לבגירים בלבד.
קישורים
כחלק מהשירות מסופקים באתר קישורים לאתרים אחרים.
האתר אינו מבטיח את פרטיות המידע באתרי הקישור וממליצים לך לבדוק את מדיניות הפרטיות באתרים המקושרים עצמם.
זכויות יוצרים וקניין רוחני
כל תוכן האתר הוא רכוש של בעליו או ספקי התוכן שלו ומוגנים בזכויות יוצרים וקניין רוחני וזכויות אחרות שהחוק מאפשר במדינת ישראל ובעולם. התוכנה בה משתמש האתר היא רכושה הבלעדי של בעלי האתר ומוגנת בזכויות יוצרים, קניין רוחני וזכויות הגנה אחרות במדינת ישראל ובעולם. כל שימוש אחר כולל שכפול, שינוי, הפצה, העברה, פרסום, הצגה או העתקה של תוכן, טקסט או כיו"ב המוצגים באתר הנם אסורים.
קשר עם מתחזקי האתר
בכל פניה למתחזקי האתר שאינה קשורה לבקשות ותרומות, יש לפנות לכתובת הדוא"ל : admin@tranzit.co.il
אתר מאובטח פרטיות פרטי קשר בוצע בהתנדבות ע"י hcc